BIURO RACHUNKOWE W WARSZAWIE – O NAS

Nasze biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej firm. Z powodzeniem współpracujemy z przedsiębiorstwami z kapitałem krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi doradcze z zakresu założenia i prowadzenia firmy, ksiąg rachunkowych i wiele innych.

Z każdego zlecenia wywiązujemy się w sposób terminowy, stając na wysokości zadania. Gwarantujemy fachowe doradztwo na wszystkich etapach świadczenia usług oraz poufność i odpowiedzialność za powierzone nam zadania. Przyjmujemy odpowiedzialność za zlecenia oraz zapewniamy ubezpieczenie od błędów w sztuce (OC). Wszystko to w formie długoterminowej współpracy, opartej na umowie partnerskiej.

 

DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI

W ramach naszej działalności zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem finansowym, gospodarczym i podatkowym. Poza typową księgowością, związaną m.in. z prowadzeniem książek przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości, prowadzimy obsługę kadrową firm oraz świadczymy usługi ubezpieczeniowo-kredytowe. Pomagamy początkującym przedsiębiorcom, m.in. w rejestracji spółek w KRS i rozliczaniu rocznym podatków, w tym rozliczaniu podatków VAT.

Szczegółowy wykaz usług znajdą Państwo w poszczególnych zakładkach ofertowych.

Zapraszamy!

 

 

 

BIURO RACHUNKOWE W WARSZAWIE

adres

Adres

Ul. Konduktorska 4 lok. 017
00-775 Warszawa

mail

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon

Telefon

788 002 006
22 251 72 84
fax: 22 415 67 45

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.