USŁUGI KADROWE I PŁACOWE

Biuro rachunkowe Dom Podatków z Warszawy ma przyjemność zaprezentować Państwu swoją ofertę usług kadrowych i płacowych.

Sprawna obsługa kadrowa to jeden z podstawowych warunków utrzymania dobrych i przejrzystych relacji z pracownikami. Powierzając nam prowadzenie obsługi zatrudnienia pracowników, uzyskują Państwo pewność, że wszelkie zlecenia wykonamy z największą starannością oraz dokładnością.

 

DORADZTWO PODATKOWE

Obsługa kadrowa firm to nasza specjalność. Skrupulatnie i terminowo sporządzamy listy płac, prowadzimy kartoteki wynagrodzeń pracowniczych oraz rozliczamy umowy cywilno-prawne. Ponadto, reprezentujemy Państwa przed różnego rodzaju organami podatkowymi, takimi jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych. W parze z najwyższą jakością świadczonych usług idą konkurencyjne ceny.

Zachęcamy do skorzystania z oferty oraz do kontaktu z naszym biurem rachunkowym w Warszawie. Wszystkim zainteresowanym oferujemy kompleksową obsługę księgową i kadrową!


 OBSŁUGA KADROWA FIRM – WYKAZ

W ramach obsługi kadrowej firm biuro rachunkowe Dom Podatków zapewnia m.in.:

  • prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej

Prowadzimy bieżącą obsługę kadrowo-płacową związaną z umowami o pracę, umowami zlecenia i o dzieło. Gwarantujemy kompleksową obsługę zatrudnienia, zgodną z wymogami prawa pracy oraz aktualnymi przepisami ZUS.

  • zakładanie i bieżące prowadzenie akt osobowych

Zajmujemy się profesjonalną obsługą kadrową firm w zakresie prowadzenia akt osobowych. Nasze usługi kadrowe obejmując również pilnowanie terminów pracowniczych badań okresowych i BHP.

  • rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy

Ewidencjonujemy i rozliczamy czas pracy, co pozwala na prawidłowe ustalenie wysokości wynagrodzenia i innych świadczeń, wynikających z umowy obowiązującej między pracownikiem a pracodawcą.

  • nawiązywanie i rozwiązywanie stosunków pracy bez naruszania prawa pracy

Oferujemy profesjonalne doradztwo w rozwiązywaniu umowy z pracownikiem, z poszanowaniem litery prawa. Kompleksowa obsługa kadrowa obejmuje tworzenie świadectw pracy, wydawanych w związku z rozwiązaniem stosunku pracy.

  • naliczanie/rozliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń ze stosunku pracy

Sporządzamy listy płac. Specjalizujemy się w naliczaniu wynagrodzeń i innych świadczeń wynikających ze stosunku pracy. Rozliczamy miesięczne wynagrodzenia pracowników etatowych, zleceniobiorców oraz osób pracujących na umowę o dzieło. Do naszych kompetencji należy też rozliczanie wynagrodzeń zarządu.

  • rozliczanie składek z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego

Rozliczamy składki – w tym roczne deklaracje PIT – reprezentując Państwa przed ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Zajmujemy się m.in. rozliczaniem rocznym podatków, dywidend, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich.

  • kompleksowa obsługa ZUS

Kompleksowa obsługa przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych obejmuje m.in. zgłoszenia i wyrejestrowania, miesięczne raporty deklaracji osób fizycznych i spółek z pracownikami, a także wyjaśnienia nieprawidłowości (korekty). Dysponujemy możliwościami obsługi elektronicznej platformy ePUAP.

 

 

BIURO RACHUNKOWE W WARSZAWIE

adres

Adres

Ul. Konduktorska 4 lok. 017
00-775 Warszawa

mail

E-mail

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

telefon

Telefon

788 002 006
22 251 72 84
fax: 22 415 67 45

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.